Skip to main content

Mąka Młynomag:
tak samo dobra od wieków

Oferta Młynomag to wiele rodzajów mąki paczkowanych (do użytku domowego) i piekarniczych (do użytku profesjonalnego). Starannie przygotowane pod potrzeby klienta, jedno mają wspólne — 100% regionalnego pochodzenia i 100% doskonałej młynarskiej tradycji.
Zapraszamy piekarzy i smakoszy, z Warmii i Mazur i nie tylko.

Mąka paczkowana

header divider

Mąkę paczkowaną Młynomag poznasz już po niepowtarzalnym wyglądzie opakowania.
Charakterystyczny, graficzny ornament już z daleka zapowiada, że możesz spodziewać się produktu o wyjątkowej jakości i szlachetności. Robimy wszystko, by klienci byli z nas zadowoleni. To reputacja, na którą Grodzki Młyn pracuje (dosłownie) od wieków. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, specjalizujących się w dostarczaniu wysokiej jakości mąki do Klientów w całej Polsce!

Nasza firma dba o każdy etap procesu produkcji, począwszy od wyboru najwyższej jakości surowców, aż do starannego pakowania gotowych produktów. Wierzymy, że jakość mąki ma kluczowe znaczenie dla końcowego rezultatu wypieków, dlatego stawiamy na doskonałość w każdym detalu. Sprzedajemy mąkę orkiszową, pszenną, z pradawnej mąki i żytnią. Znajdą Państwo w naszym asortymencie także mąkę z płaskurki czy samopszy. Specjalizujemy się w produkcji mąki ekologicznej.

Paczki mąki najwyższej jakości

Każda paczka mąki jest starannie przygotowana z myślą o Państwa oczekiwaniach i potrzebach. Oferujemy różne rodzaje mąki, aby sprostać różnorodnym preferencjom żywieniowym naszych Klientów. Produkcja w Młynie Grodzkim oparta jest na najnowocześniejszych technologiach, które pozwalają nam utrzymać najwyższe standardy jakości. Stosujemy rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby zapewnić, że nasza mąka spełnia wszystkie normy żywnościowe i jest pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń.

W Młynomag stawiamy na doskonałą obsługę klienta i terminowość dostaw. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa zamówieniom w wyznaczonych terminach – zarówno na skalę wojewódzką, jak i krajową. Jeśli poszukujecie Państwo zaufanego partnera do produkcji mąki paczkowanej najwyższej jakości, to jesteśmy gotowi podjąć to wyzwanie. Zapewniamy, że nasza współpraca będzie oparta na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie!

tortowa mlynomag 1

Mąka Tortowa

Mąka Tortowa to najjaśniejsza i najdelikatniejsza z produkowanych mąk. Polecamy ją do wypieku ciast biszkoptowych.

reszelska 2

Mąka Reszelska

Mąka Reszelska to mąka uniwersalna. Szczególnie polecamy ją do wypieku ciast drożdżowych.

luksusowa

Mąka Luksusowa

Mąkę luksusową polecamy do wypieku murzynków, pierników i ciast drożdżowych. Doskonale nadaje się do naleśników oraz na pizzę.

tortowa 2

Mąka Warmińska

Mąka Warmińska to mąka uniwersalna. Polecamy ją do wypieku ciast drożdżowych i babek.

krupczatka 2

Mąka Krupczatka

Mąka Krupczatka stosowana jest jako dodatek do ciast kruchych. Znakomicie nadaje się do zaprawiania zup i sosów.

chlebowa 3

Mąka Chlebowa

Mąkę Chlebową Żytnią stosuje się do wypieku domowego pieczywa na naturalnym zakwasie.

razowa 2

Mąka Razowa

Mąka Razowa to mąka z pełnego przemiału żyta. Stosuje się ją do wypieku chleba razowego.

graham 2

Mąka Graham

Mąka Graham to gruboziarnista mąka z pełnego przemiału pszenicy do wypieku chlebów i ciastek pełnoziarnistych.

kaszamanna

Kasza Manna

Kasza manna z mlekiem to pożywny i tani posiłek nie tylko dla dzieci.

orkiszowa

Mąka orkiszowa

Mąka Orkiszowa Pełnoziarnista bardzo często pojawia się w przepisach kulinarnych na różnorodne wypieki m.in. ciasta czy chleby.

pszenna chlebowa

Mąka pszenna do wypieku chleba

Mąka Pszenna Typ 750 doskonale nadaję się do wypiekania chleba pszennego.

tortowa ekologiczna

Ekologiczna mąka pszenna Tortowa

Mąka Tortowa ekologiczna produkowana jest z certyfikowanej pszenicy ekologicznej uprawianej na Warmii i Mazurach. Ta jasna i delikatna mąka polecana jest szczególnie do wypieku lekkich ciast biszkoptowych oraz na pierogi.

zytniat720 2

Ekologiczna mąka żytnia T720

Mąka żytnia ekologiczna typ 720 produkowana jest z certyfikowanego żyta ekologicznego uprawianego na Warmii i Mazurach. Stosuje się ją do wypieku chleba na naturalnym zakwasie.

zytniat2000 2

Ekologiczna mąka żytnia T2000

Mąka żytnia ekologiczna produkowana jest z certyfikowanego żyta ekologicznego uprawianego na Warmii i Mazurach. Jest to mąka pełnoziarnista którą stosuje się do wypieku chleba razowego.

pszennat650 2

Ekologiczna mąka pszenna

Mąka ekologiczna pszenna T-650 5kg produkowana jest z certyfikowanej pszenicy ekologicznej uprawianej na Warmii i Mazurach. Doskonale nadaje się do wypieku ciast drożdżowych, na pizzę oraz do chleba.