Jakość Młynomag

Wierzymy, że żywność to coś więcej niż produkt. Żywność to życie.
Bezpośrednio przekłada się na zdrowie i kondycję — naszą i bliskich. Dlatego tak bardzo staramy się, by nasza mąka była tak bliska doskonałości, jak to tylko możliwe. Pomagają nam w tym nasze zasady:

7 zasad jakości Młynomag

 • bezwzględne przestrzeganie norm jakości i zdrowotnych (działamy zgodnie z Systemem Bezpieczeństwa Żywności ISO 22000:2006)
 • orientacja na oczekiwania klientów w każdym działaniu
 • szacunek dla sprawdzonych dostawców
 • odpowiednie obchodzenie się z produktem (składowanie, transport)
 • rozwój jako zespół i firma (szkolenia pracowników, inwestycje w sprzęt)
 • troska o środowisko naturalne
 • monitorowanie procesów wewnątrz firmy, np. przez audyty wewnętrzne (gdy
  lepiej rozumiemy, jak pracujemy, wiemy więcej o tym, co możemy robić jeszcze
  lepiej)

Certyfikat
FSMS

Certyfikat PN-EN ISO 22000:2006. Produkcja sprzedaży mąki pszennej i żytniej oraz kaszy manny

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Jest on przyznawany firmom o danych finansowych dających gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej.

Członek Regionalnej Izby Gospodarczej

Młynomag jest zrzeszony z Regionalną Izbą Gospodarczą Żywności Naturalnej i Tradycyjnej w Olsztynie, w której skład wchodzi 60 podmiotów z branży produkcyjnej oraz szeroko rozumianej gastronomii.

Certyfikat „Rzetelna Firma”

Firma nie posiada zobowiązań wpisanych do Krajowego Rejestru Długów BIG SA i od 2009-02-12 nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

Dziedzictwo kulinarne

Firma Młynomag należy do Europejskiej Sieci regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego „Warmia, Mazury, Powiśle”. Jest to znak potwierdzający wysoką jakość żywności tradycyjnej i regionalnej.

Najlepszy produkt

Nasze mąki pszenne zwyciężyły w Konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur w kategorii „produkt żywnościowy”.

„Doceń polskie”

Firma „Młynomag” jest laureatem IX audytu Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Certyfikat otrzymały dwie mąki. Jedna z nich zdobyła także tytuł TOP PRODUKT.

Diament miesięcznika „Forbes”

Nasza firma jest laureatem rankingu dla najbardziej dynamicznych firm w województwie warmińsko-mazurskim na rok 2014. Jesteśmy jedną z 50 firm, które zostały wyróżnione.