Regulamin sklepu

divider

Informacje ogólne.

Właścicielem sklepu internetowego jest „Młynomag” Myszkowska, Rezanko Sp. J.

Dane firmy:
„Młynomag” Myszkowska, Rezanko Sp. J.
Grodzki Młyn 3
11-440 Reszel
tel./fax (89) 755 00 27,
NIP: 742-001-38-75
www.mlynomag.pl/

Zamówienia, płatności i koszty wysyłki.

Koszty wysyłki:

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy DHL.
Koszt wysyłki – 16 zł.
Wysyłka za pobraniem – 21 zł.
Koszt wysyłki dotyczy jednej paczki do 30 kg.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA
Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy (Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.))

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie naszych produktów.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas pismem wysłanym pocztą na adres:
„Młynomag” Myszkowska, Rezanko Sp. J.
Grodzki Młyn 3
11-440 Reszel
lub faksem na numer (89) 755 00 27,
lub pocztą elektroniczną na adres: sklep@mlynomag.pl
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza (dokument pdf, dokument rtf) odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar na adres:
„Młynomag” Myszkowska, Rezanko Sp. J.
Grodzki Młyn 3
11-440 Reszel

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.

UWAGA!
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Inne

Informacje znajdujące się na stronach internetowych firmy „Młynomag” Myszkowska, Rezanko Sp. J. nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie w sposób określony wyżej, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki lub w momencie dostarczenia towaru osobiście.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie firmy „Młynomag” Myszkowska, Rezanko Sp. J.. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.